Idee i założenia bloga

2 stycznia 2018   /   opublikowano przez Blog Empirycznie 

Blog ten prowadzony jest przez wykwalifikowanych i codziennie praktykujących psychologów, dla których wykonywany zawód jest nie tylko pracą, ale też pasją. Dlatego za pomocą internetu postanowili się oni dzielić wiedzą i doświadczeniem, a wszystko po to, by przybliżyć tajniki ludzkiego umysłu i zachowań ogółowi społeczeństwa.

Przystępne artykuły ujęte w krótkiej i zwięzłej formie pozwolą Ci zrozumieć ludzkie zachowania i reakcje. Przedstawiamy tu wymierne badania, na bazie których powstały wszystkie założenia współczesnej psychologii. Jednak teoria to nie wszystko! U nas znajdziesz przedstawienie teorii psychologii w praktycznym jej ujęciu podpartym przykładami zaczerpniętymi z prawdziwego życia. Podzielimy się z Tobą swoja wiedzą i doświadczeniem przybliżając też codzienną pracę psychologa i udzielimy cennych porad na różne z tego zakresu tematy.

Z nami dowiesz się jak na przykład radzić sobie ze stresem, przygnębieniem albo jak budować zdrowe relacje międzyludzkie. Jeśli ciekawi Cię psychologia rozwoju człowieka albo zastanawiasz się jak działa zasada wzajemności lub czym jest wzmocnienie dodatnie – dobrze trafiłeś. Te i wiele innych ciekawostek wyjaśni Ci nasz blog! Zapraszamy!

  • Podziel się w Social Media:

Może Cię również zainteresować


4 sierpnia 2018   /   opublikowano przez Blog Empirycznie   /  

Jak wybrać odpowiedniego psychologa?

Jak wybrać odpowiedniego psychologa?

W dzisiejszych czasach, w ciągłej pogoni za pieniądzem, rywalizacji w pracy, w świecie, gdzie ludzie zamiast ze sobą rozmawiać wolą przeglądać Internet, większość z nas […]

czytaj dalej

23 kwietnia 2018   /   opublikowano przez Blog Empirycznie   /  

Stres – przyczyny i sposoby na walkę z nim

Stres – przyczyny i sposoby na walkę z nim

Główne przyczyny stresu: Jak sobie radzić ze stresem?  

czytaj dalej

9 kwietnia 2018   /   opublikowano przez Blog Empirycznie   /  

Człowiek porażki kontra człowiek sukcesu

Człowiek porażki kontra człowiek sukcesu

Jak rozpoznać człowiek sukcesu i człowieka porażki? Zgadzacie się z takim rozkładem ?

czytaj dalej